Lodowisko na Dzikim Zachodzie

Już 4 grudnia na Dzikim Zachodzie ruszy… lodowisko! W Parku Rozrywki w Żorach, przy ul. Katowickiej 24 uruchomiona zostanie ślizgawka.

Lodowisko rozstawione będzie na Main Street, czyli uliczce w westernowym klimacie. To tam stoją najbardziej charakterystyczne budynki, takie jak Saloon, Biuro Szeryfa i Old Photo.

Wszystkie informacje dotyczące cennika i godzin otwarcia dostępne będą na stronie www.twinpigs.zory.pl/lodowisko. Na miejscu będzie można wypożyczyć lub naostrzyć łyżwy. Dla początkujących dostępne będą także foczki do nauki jazdy. Ślizgawki będą rozpoczynać się o pełnych godzinach i trwać 40 min. Fanów łyżwiarstwa zachęcamy do zakupu karnetów w promocyjnych cenach.

Obiekt będzie wynajmowany także dla grup szkolnych – lekcje wf-u na ślizgawce można zarezerwować po numerem telefonu: 32 416 08 06.

W najbliższy weekend zapraszamy od godziny 10:00 do 21:00 (ostatnia ślizgawka startuje o godzinie 20:00). Wśród dodatkowych atrakcji m.in. świąteczny jarmark i spotkania z Mikołajem. 

Twinpigs Żory

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.