Nowe bloki rosną w Zdroju

W pobliżu Parku Zdrojowego już w przyszłym roku wyrośnie kolejnym, 5-piętrowy blok, mieszczący 33 mieszkania. Właśnie zakończył się etap prac ziemnych nowej inwestycji TBS-u.

Obecnie wykonywane jest zbrojenie ścian, a już niedługo na placu budowy pojawi się żuraw wieżowy. Do końca czerwca zakończone zostanie zbrojenie ław i stup fundamentowych, zostaną wykonane również ściany żelbetowe garażu. Następnym etapem będzie izolowanie ścian zewnętrznych garażu i piwnic oraz wykonanie zasypek zewnętrznych i podbudowy posadzki garażu.

W nowym bloku – zgodnie z wnioskami osób zainteresowanych najmem – znajdą się dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 51 do 77 metrów kwadratowych. Wszystkie zostaną wykończone w wysokim standardzie. Na podłogach zamontowane zostaną panele i płytki ceramiczne. Płytki połóżone będą również w kuchniach i łazienkach.  Na wyposażeniu znajdą się piece gazowe CO/CWU, piece gazowe z piekarnikami i armatura sanitarna.

Koszt całej inwestycji to 9 milionów 470 tysięcy złotych.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.