Zarządy w mniejszym składzie

Za nami wszystkie zaplanowane w ostatnim czasie zebrania wyborcze na osiedlach. Jedynie na osiedlu 1000-lecia Szeroka udało się wybrać nową przewodniczącą i zarząd.

W pozostałych jednostkach chętnych nie było.

Podczas zebrania na osiedlu Tuwima, które miało miejsce 17 czerwca, nie było chętnych na objęcie wolnego miejsca w zarządzie. W związku z tym, zebranie ogólne mieszkańców przegłosowało zmniejszenie składu zarządu, przez co obecnie na osiedlu Tuwima w zarządzie jest czterech członków oraz przewodnicząca.

W zorganizowanym 21 czerwca zebraniu wyborczym na osiedlu Morcinka również nie było chętnych na wakat w zarządzie. Na skutek złożenia rezygnacji jednego z członków podjęto próby wybrania jego następcy, jednak bezskutecznie. Dlatego też zebranie ogólne mieszkańców przegłosowało wniosek, by od tej pory w zarządzie zasiadały trzy osoby plus przewodniczący.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.