Studium Rysunku i Grafiki zaprezentuje swoje prace

Wystawa w Galerii Epicentrum rozpocznie się 7 lipca.

Wystawa prac uczestników Studium Rysunku I Grafiki działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury jest podsumowaniem rocznej pracy jego uczestników.

W MOK-u mają oni możliwość skonfrontowania swoich umiejętności z wykładowcą Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Rysunek jest jednym z podstawowych mediów wizualnych. Jest ważny jako jedna z dziedzin sztuk pięknych, a także jako sposób zapisu idei, pomysłów oraz wizualnych notatek. Pomimo pandemii i skróconego czasu pracy na wystawie możemy zobaczyć jak wiele tematów zostało poruszonych na zajęciach. Mamy przegląd martwych natur, portretów, szkiców, pejzaży , abstrakcji, a sama wystawa jest bardzo wielotorowa. Zajęcia prowadzone przez Piotra Bąka są realizowane w sposób podobny do zajęć na uczelni. Wakacyjna ekspozycja w Galerii Sztuki Epicentrum prezentuje prace osób, które chcą być blisko sztuki.

Wystawę można obejrzeć w Galerii Epicentrum, od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00 do 31 sierpnia.

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.