Wkrótce prezentacja drużyn

JKH GKS Jastrzębie odsłoni karty 20 i 21 sierpnia. Zaprezentują się odpowiednio drużyny młodzieżowe oraz zespół seniorów. W poprzedzającym tygodniu – niespodzianka!

Kibice hokeja czekają na ten moment z utęsknieniem. Prezentacja zespołu mistrzów Polski odbędzie się już 21 sierpnia, tradycyjnie – w Galerii Zdrój. Początek o godz. 15:00. Dzień wcześniej, od 16:00,  będziemy mieli okazję poznać drużyny młodzieżowe.

W programie nie zabraknie ciekawych atrakcji. Organizatorzy zapowiadają m.in. konkursy i zabawy z nagrodami oraz występy Explozji Tańca. Przeprowadzony zostanie również turniej Cymbergaja. Podczas prezentacji drużyn kibice będą mieli okazję zakupić w promocyjnej cenie karnety na nadchodzący sezon.

Od 16 do 21 sierpnia można wziąć udział w akcji „Powrót do szkoły”. Po zrobieniu zakupów i okazaniu paragonu staniecie przed szansą wygrania m.in. tabletu i sportowego zegarka smart, a na stoisku JKH GKS Jastrzębie codziennie można spotkać naszych hokeistów.

Więcej informacji na stronie internetowej JKH GKS Jastrzębie.

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.