Eksplozja kolorów już w najbliższą sobotę

Przed nami najbardziej kolorowa impreza w mieście!

Ostatnia sobota wakacji zapowiada się niezwykle kolorowo. W Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego odbędzie się kolejna edycja Eksplozji Kolorów.

Startujemy o 16:00. Kolory będą wyrzucane co pół godziny (16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30). Dodatkowo czekają na Was konkursy z nagrodami.


– Czym jest Eksplozja Kolorów? To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Na Eksplozjach spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej
Prawda jest taka, że niezależnie od wieku wszyscy świetnie się bawią wyrzucając kolory

– zachęca organizator.

Na wydarzeniu zapewniamy dostęp do 11 różnych kolorów proszków. Kolory Holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż „Kolory Holi”. Kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań! Widzimy się 28 sierpnia na OWN-ie! Wstęp wolny!

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.