Zmiany w Młodzieżowej Radzie Miasta

Za nami ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta, którą prowadziła Agata Piotrkowska.

Podczas sesji pożegnano 5 członków Młodzieżowej Rady Miasta, którzy ukończyli już naukę w jastrzębskich szkołach. Nie zabrakło słów uznania oraz gratulacji. W czasie spotkania wyświetlono film, w którym związani z MRM podziękowali za kilkuletnią współpracę.

Jestem bardzo dumna z nas wszystkich. Przez lata pokazywaliśmy, że zdanie o bezczynnej i leniwej młodzieży to mit. Przez ten cały czas zachęcaliśmy wiele młodych osób do wyrażania swojego zdania oraz aktywnego działania. Nie raz udowodniliśmy, że mamy wpływ na rzeczywistość. Nasze działania nie obejmowały tylko Jastrzębia, ale też cały kraj, a nawet Unię Europejską. Swoje miasto opuszczam tylko fizycznie. Dziś oficjalnie zostałam powołana na stanowisko pełnomocniczki do spraw polityki młodzieżowej przy prezydent miasta i nadal będę wspierać moją małą ojczyznę, ludzi, a szczególnie młodzież – mówiła Agata Piotrkowska, była przewodnicząca.

Podczas sesji powołano również nowe prezydium. Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta została Natalia Ulbrych, wiceprzewodniczącym Jakub Satława, wiceprzewodniczącą Wiktoria Zdziarska, a sekretarzem Sylwester Reymann.

Chciałam podziękować wam wszystkim, za to, co robicie, za zaangażowanie. Szczególnie za waszą chęć działania na rzecz miasta i tworzenia wspólnoty, która mam nadzieję będzie się rozwijała. Gratuluję, że w tym trudnym współczesnym świecie, chcecie wyjść do ludzi i powiedzieć, że macie swoje zdanie. Doceniam również pomysły i plany na miasto. To, co pojawiło się w Jastrzębiu, w wielu przypadkach powstało dzięki rozmowom z wami. Życzę wszystkiego dobrego osobom, które kontynuują kadencję, ale również tym, którzy odchodzą. Spełniajcie swoje marzenia – podkreślała prezydent Anna Hetman.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.