We wtorek z Frisk Asker

Dwumecz z mistrzem Norwegii będzie ostatnim akcentem udziału JKH w tegorocznej CHL. Nasz klub musi sobie radzić bez kontuzjowanego Marisa Jassa.

Łotewski obrońca nie będzie miło wspominał swojego setnego występu w barwach JKH. W niedzielnym meczu z Zagłębiem Sosnowiec doznał złamania kości strzałkowej. Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu, będzie pauzował od sześciu do ośmiu tygodni. Pomimo nieprzyjemnej kontuzji naszego obrońcy, mecz w Sosnowcu wygraliśmy 2:4 i tym samym JKH GKS Jastrzębie zameldował się na trzecim miejscu w tabeli.

Brak Marisa z pewnością będzie odczuwalny podczas wtorkowego spotkania z mistrzem Eliteserien. Nasz rywal, podobnie jak my, nie ma już szans na awans do pucharowej fazy rozgrywek, zatem bój toczyć będziemy o trzecie miejsce w grupie. Początek meczu na Jastorze zaplanowano na godz. 18:00. Rewanżowe stracie odbędzie się 12 października, na lodowisku Askerhallen. Dwumecz będzie dla nas pożegnaniem z tegoroczną edycją CHL. Pozostaje skupić się na lidze i… jak najprędzej wywalczyć możliwość powrotu do prestiżowych rozgrywek Hokejowej Ligi Mistrzów.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.