Twój produkt w katalogu Made InSilesia. Trwa nabór wniosków

Rusza nabór do katalogu produktów i usług eksportowych Made inSilesia. Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (ŚCOIE) planuje wydać katalog Made inSilesia, stanowiący spis produktów eksportowych województwa śląskiego.

Jego celem jest prezentacja potencjału gospodarczego Województwa Śląskiego oraz promocja firm, produktów i usług eksportowych z naszego regionu. Opracowanie zostanie przygotowane w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Katalog będzie rozpowszechniany podczas spotkań oraz międzynarodowych wydarzeń takich jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze i misje handlowe. Zostanie ponadto przesłany do regionów partnerskich Województwa Śląskiego, do polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz Zagranicznych Biur Handlowych.

Umieszczenie wizytówki firmy w katalogu oraz jej promocja są bezpłatne. Warunkiem wpisu do katalogu jest rejestracja firmy na terenie województwa śląskiego.

Termin na przesyłanie zgłoszeń do katalogu mija 22 października 2021.

Więcej informacji: invest-in-silesia.pl

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.