Rusza remont ulicy Wyzwolenia

Kolejny fragment ulicy Wyzwolenia będzie remontowany. Prace rozpoczną się już 15 listopada.

W związku z remontem, od 15.11.2021 odcinek od skrzyżowania z ul. Cieszyńską do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury zostanie zamknięty dla ruchu.

Objazd  poprowadzono ulicami Cieszyńską, Władysława Jagiełły i Chlebową. Dopuszczony będzie jedynie ruch pojazdów budowy oraz użytkowników posesji położonych na zamkniętym odcinku drogi. Ruch pieszych wzdłuż przebudowywanej drogi będzie możliwy w asyście pracowników budowy.

W związku z przebudową  z utrudnieniami muszą się liczyć także rowerzyści, korzystający z  „Żelaznego Szlaku Rowerowego” – wyłączony zostanie przejazd przez ul. Wyzwolenia. Tu również wytyczone zostaną objazdy.

Choć prace przy remoncie ulicy Wyzwolenia potrwają około roku, przejazd na Żelaznym Szlaku Rowerowym zostanie otwarty już wiosną – tak, by rowerzyści już od początku sezonu mogli korzystać z tej atrakcji.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.