III Bieg Cukierkowy. 3,2,1… start!

Ledwie ruszyły zapisy na Bieg Cukierkowy, a już ponad połowa miejsc została zapełniona.

Tylko 280 osób  będzie mogło wziąć udział w III Biegu Cukierkowym, zaplanowanym na 18 grudnia 2021. Chętnych do przebycia 5-kilometrowej trasy na terenach Kąpieliska „Zdrój” oraz Parku Zdrojowego nie brakuje, a organizatorzy szacują, że pakiety startowe mogą wyczerpać się jeszcze w tym tygodniu.

– Bieg Cukierkowy to bardzo fajne, kameralne przedsięwzięcie. Zawsze jest dużo ciastek, smakołyków, a przede wszystkim bardzo fajny klimat. Mało który z zawodników uczestniczących w Biegu Cukierkowym się tak naprawdę ściga, każdy chce po prostu pokonać ten dystans, pobyć razem. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że to  wydarzenie podczas którego pomagamy – tłumaczy Agnieszka Badach z jastrzębskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Co roku bowiem część opłaty startowej przekazywana jest na cele charytatywne. Tym razem 10zł z każdego opłaconego pakietu startowego zostanie przekazane na konto Fundacji Iskierka, by wspomóc leczenie małej Zuzi.

Zapisów można dokonywać na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.