Ugodziła nożem byłego partnera

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 22-letnią kobietę, która w czasie awantury ugodziła nożem swojego byłego partnera.

Policjanci, którzy przyjechali na interwencję, udzielili pomocy przedmedycznej zranionemu mężczyźnie. Za popełnione przestępstwo, podejrzanej grozi teraz nawet do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na osiedlu Barbary w Jastrzębiu-Zdroju. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że pomiędzy byłymi partnerami doszło do kłótni, gdy kobieta wróciła do mieszkania po swoje rzeczy osobiste. W czasie awantury 22-latka groziła mężczyźnie, po czym ugodziła go nożem. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce zgłoszonej interwencji, udzielili pomocy przedmedycznej zranionemu 23-latkowi. Mężczyzna trafił do szpitala, a jego była partnerka do policyjnego aresztu. Mieszkanka powiatu wodzisławskiego usłyszała zarzuty gróźb oraz uszkodzenia ciała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet do 5 lat więzienia.

Policja Śląska

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.