Gala Artystów w kinie Centrum

Konkurs, zorganizowany wspólnie z Fundacją JSW, miał na celu promowanie osób szczególnie uzdolnionych. Zgłoszeń można było dokonać w pięciu kategoriach: fotograficznej, plastycznej, literackiej, filmowej i scenicznej.

W niedzielę, 28 listopada, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Autorzy najlepszych prac otrzymywali cenne upominki np. karty podarunkowe popularnej sieci sklepów, aparaty fotograficzne lub kamery, zatem było o co walczyć.

– Poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki, dlatego jury nie miało łatwego zadania. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że w tym konkursie nie ma przegranych – każdy z uczestników zasłużył na uznanie – powiedziała Anna Hetman, prezydent miasta.

Wyłonioną w internetowym głosowaniu laureatką nagrody publiczności została Krystyna Walczak.

Przy okazji, podczas akademii nagrodę odebrała również Katarzyna Barczyńska-Łukasik, która w innym konkursie opracowała uzdrowiskową ścieżkę turystyczną. Gala stała się tez okazją do podziękowania Larze Grzyb za zdobycie tytułu Mistrzyni Polski w boksie.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.