Nowi radni złożyli przysięgę

2 grudnia odbyła się sesja inauguracyjna nowego składu Młodzieżowej Rady Miasta. Po wyborach uzupełniających pojawiło się w niej dziewięć nowych członkiń.

Podczas sesji ślubowanie złożyły nowe radne: Aleksandra Musiał, Kinga Chwast, Sandra Sudoł, Zuzanna Zawiślak, Julia Popiołek, Wiktoria Ostrowska, Emilia Cich, Daria Lachawiec i Angelika Serwotka. Prezydent Anna Hetman osobiście wręczyła im zaświadczenia.

– Życzę owocnych obrad i trzymam kciuki za to, żebyście się czuli spełnieni w tym co robicie, byście się realizowali, a tym samym pociągali za sobą kolejne osoby chętne do pracy na rzecz rozwoju naszego miasta – mówiła do zgromadzonych obecna na sesji prezydent Anna Hetman.

W czasie sesji radni zdecydowali też o składzie komisji rewizyjnej. Na jej członków zostali wybrani: Jakub Szczepanik, Ramona Płotka i Kinga Kasińska.

W inauguracji uczestniczyła też Ewa Gutowska, naczelniczka Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki oraz Stanisław Faber, naczelnik Wydziału Edukacji. Podziękowali młodzieży za owocną współpracę w przeszłości i zapewnili o wsparciu w kolejnych działaniach.

– Praca z wami to sama przyjemność  podkreśliła Ewa Gutowska.

Aktualny skład Młodzieżowej Rady Miasta:

Natalia Ulbrych

Jakub Satława

Wiktoria Zdziarska

Sylwester Reymann

Ramona Płotka

Małgorzata Woryna

Jakub Szczepanik

Adrianna Cieślik

Kasandra Landzińska

Łukasz Mazur

Kinga Kasińska

Aleksandra Musiał

Kinga Chwast

Sandra Sudoł

Zuzanna Zawiślak

Julia Popiołek

Wiktoria Ostrowska

Emilia Cich

Daria Lachawiec

Angelika Serwotka

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.