Wirtualna rozmowa z Maciejem Zajączkowskim

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Niedawno nakładem wydawnictwa Moc Media ukazała się książka Macieja Zajączkowskiego „Czerwona ziemia”.

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was na wirtualną rozmowę z autorem. Zapraszamy Was przed ekrany komputerów 9 grudnia o godz. 18:00, spotkanie będzie transmitowane na Facebooku @bibliotekajastrzebie.

A teraz kilka słów o książce. „Czerwona ziemia”,  to mocny debiut i trzymająca w napięciu opowieść o ciemniej stronie człowieczeństwa. To napisana w wiarygodny sposób alternatywna historia reportażysty, który w 1989 roku przybywa na Madagaskar, by poznać jego historię i zebrać materiały do nowej książki. To, co tam odkryje, przejdzie jego najśmielsze wyobrażenia. Razem z głównym bohaterem Jakubem odkryjemy mroczną stronę Madagaskaru, który stał się jeszcze przed II wojną światową polską kolonią.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.