III Bieg Cukierkowy. Będą utrudnienia w ruchu

18 grudnia między 12.30 a 14.15 w Zdroju wystąpią utrudnia w ruchu drogowym.

W związku z III Biegiem Cukierkowym, bezpośrednio na ulicy Mikołaja Witczaka, 1 Maja i Tadeusza Kościuszki wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu.

Start i Meta imprezy znajdują się przy Kąpielisku Zdrój ul. Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju. Uczestnicy wystartują spod byłego Wiaduktu ul.Witczaka, gdzie po ok.170 m skrętem w prawo będą podążać ścieżkami Parku Zdrojowego. Po ok. 1,8 km zawodnicy na wysokości wejścia do Parku wbiegną na ulicę 1 Maja  skręcając w lewo w kierunku skrzyżowania z ulicami Witczaka i Kościuszki. Na wysokości skrzyżowania skręcą w lewo w ulicę Witczaka i będą się kierować wydzieloną nitką jezdni w dół w kierunku Kąpieliska Zdrój, po czym ponownie wbiegną na ścieżki parku w celu pokonania drugiej pętli. Po pokonaniu ok 5 km zawodnicy będą wbiegali na metę, która będzie się znajdować przy Kąpielisku „Zdrój”. Trasa biegu ma długość ok. 5 km (z dwoma pętlami ok. 2,5 km). Bieg odbędzie się z czasowym zamknięciem ulicy Mikołaja Witczaka na długości od byłego Wiaduktu do skrzyżowania z ulicami 1 Maja i ul. Tadeusza Kościuszki oraz ulicy 1 Maja na długości od wejścia do Parku do skrzyżowania z ulicami Mikołaja Witczaka i Tadeusza Kościuszki.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.