Imprezowo na osiedlu Gwarków

Z funduszy Jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego osiedle zaopatrzyło się w nowy sprzęt.

14 803,82 zł – tyle wydano na realizację jednego z zadań na Osiedlu Gwarków w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jego celem było zakupienie akcesoriów pomocnych przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń na terenie osiedla.

Chodzi o lokalne działania artystyczne, społeczne, festyny, konkursy organizowane przez Zarząd Osiedla Gwarków. W ramach projektu zakupiono elementy zabawowe, gry, zestawy kreatywne i sprzęt, dzięki któremu mieszkańcy miasta będą mogli spędzać wspaniale czas podczas imprez plenerowych i nie tylko.

Za kwotę niecałych 15 000 zł zakupiono między innymi namiot plenerowy, leżaki, pufy, stoliki i krzesełka dla dzieci, warniki, a do tego mnóstwo gier zręcznościowych, hula-hopy, szarfy, woreczki, szczudła – wszystko po to, aby móc zaproponować młodszym i starszym mieszkańcom miasta moc atrakcji podczas organizowanych wydarzeń.

Kilka z nich już za nami – zakupiony w ramach Budżetu Obywatelskiego sprzęt wykorzystywany był już podczas Jastrzębskich Targów Różności w Jarze Południowym, a także z okazji Mikołajek w PP6 i PP8 oraz na szkolnym jarmarku świątecznym w SP9.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.