Wyjeżdżasz na święta?

Planujesz podróż autostradą A2 Konin-Stryków lub A4 Wrocław-Sośnica? Pamiętaj, kup bilet. Nie ma już bramek i punktów poboru opłat.

Od 1 grudnia na państwowych odcinkach autostrad A2 (Stryków-Konin) i A4 (Wrocław-Sośnica) szlabany są otwarte i nie można już opłacić przejazdu bezpośrednio na bramkach. Kup e-bilet u autoryzowanych partnerów albo skorzystaj z aplikacji e-TOLL PL BILET.

Bilet możesz kupić na kilka sposobów:

  • w aplikacji e-TOLL PL BILET,
  • w aplikacjach partnerów systemu e-TOLL: mPay, Autopay, Spark – na bieżąco aktualizowana lista partnerów wraz z linkami do aplikacji dostępna jest na stronie etoll.gov.pl,
  • w stacjonarnej sieci sprzedaży na stacjach paliw – aktualna lista stacji na których kupisz bilet w serwisie etoll.gov.pl.

Aplikacja e-TOLL PL BILET  jest darmowa i nie wymaga instalowania urządzeń pokładowych. Bilet autostradowy można wykupić z 60-dniowym wyprzedzeniem. Okres jego ważności to 48 h od zadeklarowanej daty i godziny rozpoczęcia podróży.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.