Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci zatrzymali złodziei

Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci zatrzymali 21-letnią kobietę oraz 30-letniego mężczyznę podejrzanych o kradzież w jednym ze sklepów. Złodziei dostrzegł przypadkowy świadek, który zawiadomił Policję. Za kradzież artykułów spożywczych odpowiedzą przed sądem.

W niedzielę po godzinie 8.00 przy ulicy Północnej doszło do kradzieży artykułów spożywczych. Nieznane osoby podeszły do sklepu od strony zaplecza i pod nieuwagę sprzedawczyni ukradły rzeczy znajdujące się na palecie, po czym oddaliły się do jednego z budynków wielorodzinnych na ulicy Katowickiej. Całe zdarzenie zaobserwowała przypadkiem kobieta, która natychmiast zawiadomiła Policję, informując, gdzie aktualnie się znajdują. Na miejsce zostali skierowani jastrzębscy mundurowi. Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę i kobietę oraz odzyskali skradzione mienie. Skradziony towar to między innymi Chipsy, Popcorn, Cheetosy. Nieuszkodzony towar wrócił do dalszej sprzedaży. O dalszym losie 21-latki oraz 30-latka zdecyduje sąd.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.