Nie Warszawa, to Rzeszów

Zmiana niedzielnego przeciwnika Jastrzębskiego Węgla. Bilety zachowują ważność.

Nasi siatkarze w niedzielę mieli podejmować u siebie ekipę Projektu Warszawa. W związku z sytuacją zdrowotną w zespole ze stolicy mecz nie dojdzie do skutku w pierwotnie zakładanym terminie. Zamiast tego „Pomarańczowi” zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów, której piątkowy rywal – Cerrad Enea Czarni Radom znalazł się w identycznej sytuacji jak warszawianie. Pierwotnie „mecz przyjaźni” miał się odbyć 29 stycznia. 

Bilety zakupione na mecz z Projektem Warszawa zachowują ważność na mecz z Asseco Resovią Rzeszów. Natomiast osoby zainteresowane zwrotem pieniędzy są proszone o bezpośredni kontakt z serwisem abilet.pl. Klub informuje też, że sprzedaż wejściówek na mecz została wznowiona. Odbywa się w internetowym serwisie abilet.pl.

O ile pula biletów nie zostanie wyczerpana, to w dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie także stacjonarnie, w kasach hali. Kasy zostaną otwarte na dwie godziny przed meczem, czyli o godzinie 12:45.
Jednocześnie wyraźnie podkreślamy, że liczba miejsc w hali jest ograniczona ze względu na obostrzenia pandemiczne, więc radzimy nie zostawiać decyzji o zakupie wejściówek na mecze Jastrzębskiego Węgla na ostatni moment.

Początek spotkania w niedzielę o 14.45. Przypominamy też, że w czwartek, 13 stycznia, nasi siatkarze zmierzą się na wyjeździe z VfB Friedrichshafen. Transmisję w Polsacie Sport będzie można oglądać od godz. 19.50.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.