Poznaj Pragę… wirtualnie

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza w kulturalną podróż po Czechach.

Gościem wirtualnego spotkania będzie Teresa Drozda, autorka podcastu „Drozdowisko”. Na rozmowę zapraszamy 20 stycznia o godz. 18:00 na Facebooku @bibliotekajastrzebie.

– Pozwólcie, że w nowym roku zabierzemy Was w niesamowitą podróż. Ubierzcie wygodne ciuchy, zaparzcie kawę lub herbatę i odpalcie komputery, zaopatrzcie się w notesy i długopisy, bo to będzie podróż pełna kulturalnych inspiracji. Razem z Teresą Drozdą autorką podcastu Drozdowisko zabierzemy Was do świata sztuki i kultury. Porozmawiamy o teatrze, muzyce, filmie i czeskiej literaturze. Postaramy się przedstawić Wam miejsca w Pradze, do których warto wybrać się, aby zobaczyć ciekawy film lub sztukę. Porozmawiamy o tym, co warto zobaczyć w Pradze, gdzie warto wejść, by kupić czeskie książki i muzykę. Nie wiemy, czy ta rozmowa nie będzie przypadkiem trwała do rana, bo nasza rozmówczyni jest wielką wielbicielką czeskich kulturalnych podróży i może o nich opowiadać godzinami – zapraszają organizatorzy.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.