Rejestracja pojazdów wstrzymana

Do końca tygodnia w Urzędzie Miasta w Jastrzębiu-Zdroju nie będą wydawane dowody rejestracyjne.

W związku z zakażeniami koronawirusem wszystkich pracowników w Referacie Rejestracji Pojazdów, do końca tygodnia jesteśmy zmuszeni wstrzymać rejestrację pojazdów. Osoby tam pracujące, wydający dowody rejestracyjne, posiadają specjalistyczne uprawnienia i certyfikowane dostępy do ogólnopolskiej bazy danych, w związku z tym nie mogą być zastąpione przez innych pracowników urzędu.

Zapewniamy, że wszystkie umówione spotkania, również te zaplanowane z wyprzedzeniem, zostaną przełożone na inny termin. Od wczoraj trwa telefoniczne informowanie klientów o zaistniałej sytuacji i wyznaczanie nowych terminów.

Aktualnie w Urzędzie Miasta nie są wydawane bilety, pozwalające na rejestrację wizyty. Wstrzymane jest to również w systemie elektronicznym. Sytuacja taka utrzyma się co najmniej do końca tygodnia.  Wszystkie wnioski  można nadal składać elektronicznie.

Praca innych wydziałów pozostaje bez zmian. Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiczną prosimy śledzić stronę www.jastrzebie.pl i nasz facebook.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.