Miejskie gadżety wspomagają orkiestrę

Torby uszyte z banerów, kubki, albumy czy filiżanki – wśród przedmiotów, które można wylicytować na WOŚP, można znaleźć również te związane z naszym miastem.

Już za 2 dni na ulice Jastrzębia-Zdroju wyruszą wolontariusze z puszkami, a wieczorem na scenie przed Miejskim Ośrodkiem Kultury wystąpi Batna i dr Misio. Zbiórkę funduszy na rozwój polskiej okulistyki dziecięcej można jednak wspomóc już dziś, nie ruszając się z domowego zacisza. W ramach internetowych aukcji wylicytować można wiele cennych przedmiotów. Wśród nich vouchery, prezenty od jastrzębskich osobistości oraz gadżety związane z miastem.

– Zapraszamy do licytowania. Znajdziecie nas po wpisaniu w wyszukiwarce Allegro „Sztab 4182”. Część przekazanych przedmiotów licytowana zostanie ze sceny w dniu 30 Finału – zachęca jastrzębski sztab WOŚP.

Większość aukcji kończy się w niedzielny wieczór. Pełną listę przedmiotów, które można wylicytować, wspierając jastrzębski sztab WOŚP, można znaleźć na Allegro.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.