Kto zagra na finale WOŚP?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w ten weekend.

Jastrzębski WOŚP już zbiera datki. W tym roku orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Choć wolontariusze wyjdą na ulice 30 stycznia, już teraz można wesprzeć okulistykę dziecięcą, wrzucając datek do puszek zlokalizowanych w jednym z punktów w mieście lub biorąc udział w licytacjach.

Tymczasem trwają przygotowania do finału. 30 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz trzydziesty.

Znamy już zespoły, które tego dnia wystąpią w Jastrzębiu-Zdroju na Placu im. WOŚP:

16.00 17.00 – HEXENGRUND

17.15 – 18.15 BATNA

18.30 – 19.45 Arkadiusz Jakubik z zespołem Dr Misio

20.00 – Światełko do nieba

– Wszystko mamy już dograne. W przypadku nowych decyzji rządu związanych z pandemią, kształt i przebieg finału może być inny – mówi Jarosław Potępa, szef sztabu.

Ponadto w dniu finału od 12.00 do 18.00 w Galerii Jastrzębie będą odbywały się zabawy dla najmłodszych, w tym malowanie twarzy i poczęstunki. Wszystko za datki do puszek.

Oto lista miejsc, w których znajdują się puszki:

  • Naleśnikarnia Trele Morele, ul. Witczaka,
  • Yasumi, ul. 1 Maja,
  • MBoutique, ul. Wrocławska,
  • Brylex Jastrzębie, ul. Wrocławska,
  • Mega Moda, ul. Mazowiecka,
  • Strefa Zdrowia i Urody, ul. Katowicka,
  • Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 23, ul. Szkolna 5.

Dodatkowo, cały czas można wziąć udział w licytacjach na allegro.

Dzień przed finałem Jastrzębska Rada Kobieta zaprasza do hali Omega na wspólne układanie puzzli. Weźcie z domu puzzle, które już wam się znudziły. Możecie je oddać, wymienić, a przy okazji wesprzeć orkiestrę.

Organizatorem 30. Finału WOŚP w Jastrzębiu-Zdroju jest Stowarzyszenie „Z Korfantym w Przyszłość…”, działające w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju, natomiast szefem sztabu jest Jarosław Potępa. Sam finał odbędzie się pod Kinem Centrum (Plac im. WOŚP).

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.