Policja publikuje wizerunek w sprawie kradzieży

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują mężczyznę, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna dokonał kradzieży perfum na ulicy Warmińskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 4 stycznia 2022 r. po godzinie 18.00, w jednym ze sklepów na ulicy Warmińskiej młody mężczyzna dokonał kradzieży. Łupem padły perfumy o łącznej wartości około 1600 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały sprawcę dokonania przestępstwa. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości sprawców.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Zespołem Dochodzeniowo-Śledczym w Jastrzębiu-Zdroju: osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 88 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.