Zapisz się na Bieg Kobiet!

Jedna z najważniejszych imprez biegowych już w maju. Rejestracje startują 12 lutego.

5-kilometrową trasę będą miały do przebycia uczestniczki VIII Jastrzębskiego Biegu Kobiet i VI Marszu Nordic Walking. Rywalizacja zacznie się już 22 maja o godz. 11.00. Jednak zanim do niej dojdzie, ruszy wyścig do rejestracji. Organizatorzy biegu przewidzieli limit 1300 uczestniczek. Wbrew pozorom, to wcale nie tak wiele.

– Od paru lat ten bieg się faktycznie dobrze sprzedaje i limit miejsc szybko się zapełnia. Wiem jednak z doświadczenia, że ci, którzy naprawdę chcą pobiec, to w nim pobiegną. Nawet jeśli nie zdążą zapisać się przed wyczerpaniem limitów, to później odkupią pakiety startowe, gdy ktoś zrezygnuje. Największą siłą tego biegu jest fakt, że to spotkanie kobiet  przyjeżdżających na tę imprezę z cudowną energią. To daje fantastyczny efekt – mówi Agnieszka Badach z jastrzębskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Bieg będzie odbywał się w sześciu kategoriach wiekowych, osoby po 70-tym roku życia mogą wziąć w nim udział za darmo. Pozostałe uczestniczki powinny wnieść opłatę w wysokości 55 złotych.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.