Antoni Weissmann zaprasza do nowej siedziby

Po remoncie bloku przy ulicy Gagarina, przeniesiono do niego biuro sołtysa.

Rada Sołecka Sołectwa Szeroka zmieniła siedzibę. Mieszkańcy sołectwa będą mogli przychodzić do lokalu przy ulicy Gagarina 116.

– Po trzech latach siedziba sołtysa wróciła na Gagarina. Miasto wyremontowało piękny blok. Dzięki temu otrzymaliśmy bardzo nowoczesne pomieszczenie – mówi Antoni Weissmann – sołtys Szerokiej.

Antoni Weissmann pełni dyżury pełni w pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 10:00 – 11:00. Jak podkreśla, można się do niego zwracać w każdej sprawie.

– Mieszkańcy przychodzą do mnie zarówno po to, by skonsultować wnioski do Jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego czy funduszu sołeckiego, jak i w sprawach bieżących, dotyczących ich codziennego życia.  Mogą liczyć na moją pomoc, gdy okaże się np. , że trzeba naprawić lampę, wyczyścić rów, usunąć drzewo, które zagraża bezpieczeństwu. Wszystkie te zadania staramy się realizować na bieżąco, we współpracy z Urzędem Miasta. W tej chwili najważniejszym tematem, którym się zajmujemy, jest Jastrzębski Budżet Obywatelski – mówi Antoni Weissmann.

W całym budynku przy Gagarina przeprowadzono remont instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, deszczowej, elektrycznej, odgromowej, antenowej, domofonowej i monitoringu. Wykonano również termomodernizację budynku i jego izolację przeciwwilgociową, wymieniono stolarkę drzwiową (i częściowo okienną), a  na dachu zamontowano panele fotowoltaiczne.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.