Konsultacje online w sprawie kolei już jutro

Termin tradycyjnych konsultacji zostanie wyznaczony wkrótce.

W związku z rozwojem pandemii zaplanowane na 11 lutego konsultacje dotyczące przywrócenia połączenia kolejowego zostały odwołane. Przypominamy, że ich organizatorem będzie wykonawca Studium Wykonalności – konsorcjum firm Egis Poland, Egis Rail, JAF Geotechnika oraz Centralny Port Komunikacyjny.

– Ponieważ otrzymujemy od Państwa wiele sygnałów związanych z przedstawionymi materiałami, zdecydowaliśmy się zorganizować dodatkowy cykl spotkań informacyjnych online, z mieszkańcami poszczególnych gmin i sołectw – informują przedstawiciele CPK.

Konsultacje online dla Jastrzębia odbędą się 23 lutego o 17.00. Aby wziąć w nich udział trzeba zarejestrować się tutaj. Konsultacje będą dostępne w serwisie YouTube.

Spotkania te nie zastępują konsultacji społecznych.

Wszelkie uzyskane na etapie konsultacji sugestie oraz informacje będą miały istotne znaczenie podczas doprecyzowywania rozwiązań projektowych w trakcie kolejnych etapów realizowanego zamówienia.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.