Możesz wesprzeć uchodźców w Jastrzębiu finansowo

Miasto Jastrzębie-Zdrój uruchomiło specjalny numer konta.

Na uchodźców z Ukrainy czeka w naszym mieście teraz 200 miejsc. Zabezpieczyliśmy je w obiektach miejskich dla tych osób, które nie trafiają do prywatnych rodzin. Do tej pory do naszego miasta oficjalnie przyjechało kilkunastu Ukraińców. Uchodźcy, poza dachem nad głową otrzymają niezbędną pomoc, środki higieniczne i wyżywienie. Zapłaci za to miasto.

Uruchomiliśmy też specjalny numer konta, dedykowany właśnie potrzebom tych Ukraińców, którzy trafią do nas uciekając przed wojną. Na numer konta 89 8470 0001 2001 0017 6125 0419 mogą Państwo wpłacać pieniądze, które zostaną wykorzystane na utrzymanie i pomoc tym ludziom. W taki sposób jesteśmy w stanie realnie odpowiadać na ich podstawowe potrzeby.

W tytule przelewu mogą Państwo wpisać darowizna, datek, pomoc. Nie ma to znaczenia, ponieważ środki, które tam wpłyną w całość będą wykorzystywane na pokrycie kosztów związanych z uchodźcami.

Druk przelewu znajduje się tutaj.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.