Ruszył nabór wniosków do budżetu obywatelskiego

Od wczoraj można składać wnioski w ramach Jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego. Przez 3 tygodnie czekamy na propozycje zadań, które mogłyby zostać zrealizowane w mieście.

Na projekty ogólnomiejskie przeznaczono 600 tysięcy, zaś na osiedlowe i sołeckie – 2,4 miliona. Każdy mieszkaniec może złożyć dwa: ogólnomiejski i osiedlowy bądź sołecki. Projekty mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy miasta, jednak w przypadku osób niepełnoletnich do wniosku musi być dołączona pisemna zgoda opiekuna prawnego. Więcej na temat procesu składania wniosków przeczytacie tutaj.

Jeśli potrzebujecie skonsultować swój pomysł, nic nie stoi na przeszkodzie. Dane osób, które postarają się udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie tutaj:

Wypełnione wnioski można składać od 1 do 21 marca:

  • listownie na adres: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, Wydział Dialogu Społecznego, al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój z dopiskiem „Jastrzębski Budżet Obywatelski”(decyduje data wpływu do Urzędu),
  • osobiście w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta, pokój 020A ( w przypadku zamknięcia Urzędu z racji na COVID do skrzynki podawczej wystawionej przed Urzędem Miasta)
  • elektronicznie na adres: budzetobywatelski@um.jastrzebie.pl, w formie zeskanowanego formularza
  • elektronicznie za pośrednictwem skrzynki e-PUAP.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.