Podziękowanie dla jastrzębskich kryminalnych

Na ręce Pana Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju nadkomisarza Tomasza Hynek wpłynęło podziękowanie dla jastrzębskich kryminalnych za skuteczność i profesjonalizm. Konsekwentne działanie stróżów prawa przyczyniło się do zatrzymania sprawcy i odzyskania skradzionych pieniędzy.

Wyrazy uznania i podziękowania dla jastrzębskich kryminalnych za perfekcyjne, profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych, które doprowadziły do zatrzymania na gorącym uczynku sprawcy kradzieży pieniędzy dokonanej na szkodę jednej z myjni samochodowej na terenie Jastrzębia-Zdroju, jak również odzyskanie skradzionej kwoty.

W sobotę stróże prawa pilnie udali się na jedną z myjni samochodowych, gdzie najprawdopodobniej dochodzi do kradzieży monet z rozmieniarki banknotów. Operacyjni mieli już swoje podejrzenia, kto może być tym włamywaczem, gdyż w ostatnim czasie miały już miejsce takie zdarzenia. Gdy mundurowi podjechali na miejsce, rozpoznali uciekającego podejrzanego. Jastrzębianin został zatrzymany po krótkim pościgu, posiadał przy sobie skradzione pieniądze. Złodziejem okazał się 39-letni jastrzębianin, który 15 i 18 stycznia oraz 22 lutego także dokonał kradzieży z włamaniem do rozmieniarki banknotów. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, a Prokurator objął zatrzymanego policyjnym dozorem.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.