Sąsiadka zareagowała na wołanie o pomoc. Agresor zatrzymany

Decyzją jastrzębskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 43-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który znęcał się nad swoją partnerką. Mężczyzna podczas domowych awantur ubliżał i groził pokrzywdzonej pozbawieniem życia. Agresor nie stronił też od przemocy fizycznej. Jastrzębscy policjanci zatrzymali domowego oprawcę, który trafił do policyjnej celi. Za znęcanie się podejrzanemu grozi kara kilku lat więzienia.

Na numer 112 zadzwoniła przerażona sąsiadka, która usłyszała wołanie o pomoc. Sprawą natychmiast zajęli się śledczy z jastrzębskiej komendy. Stróże prawa ustalili, że 43-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Mężczyzna pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, w których trakcie uderzał pięściami po głowie, kopał po całym ciele, krytykował, ośmieszał, poniżał oraz wyzywał. Na szczęście wołanie o pomoc usłyszała sąsiadka, która zareagowała. Mundurowi pojechali do mieszkania, gdzie zastali 43-letniego agresora. Jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W piątek został doprowadzony przed oblicze prokuratora, gdzie usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych jastrzębski sąd aresztował go na 3 miesiące. Za znęcanie się podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

Śląska Policja

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.