Dziś w Lidze Mistrzów

Jastrzębski Węgiel w pierwszym ćwierćfinałowym meczu zmierzy się na wyjeździe z Cucine Lube Civitanova. Gdzie oglądać?

Mistrz Włoch, Cucine Lube Civitanova, to wyjątkowo trudny rywal. W składzie drużyny znajdziemy takie nazwiska jak Luciano De Cecco, Osmany Juantorena, Ricardo Lucarelli, Robertlandy Simon czy Iwan Zajcew. Będzie to ciężka przeprawa, jednak nasz zespół jest gotów do walki.

Przed hitowym starciem głos zabrali członkowie zespołu, którzy w przeszłości pracowali do włoskiego klubu – trener przygotowania motorycznego Nicola Giolito oraz Jan Hadrava, a także kapitan Benjamin Toniutti, który z kolei wie jak wygrywać w Civitanovie. Zobacz materiał przygotowany przez klubowa telewizję:

Przypomnijmy: w centrali CEV zapadła oficjalna decyzja o nałożeniu walkowerów na rosyjskie kluby zaangażowane w rozgrywki pucharowe w edycji 2022. Co ta decyzja CEV oznacza w odniesieniu do Ligi Mistrzów, w której występuje nasz zespół? Otóż, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Sir Sicoma Monini Perugia automatycznie awansują do półfinału rozgrywek i czekają na swoich rywali na tym etapie gier. Przeciwnikiem triumfatorów poprzedniej edycji Ligi Mistrzów będzie zwycięzca dwumeczu pomiędzy naszą drużyną i mistrzem Włoch Cucine Lube Civitanova, natomiast ekipa z Perugii zmierzy się w półfinale z lepszym z pary: Trentino Itas – Berlin Recycling Volleys.

Początek dzisiejszego meczu o godzinie 20:30. Transmisja – w Polsacie Sport.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.