Gwałtowne hamowanie na widok patrolu zakończyło się dachowaniem

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 15 marca około 13.00 w Jastrzębiu-Zdroju. 28-latek za kierownicą osobowego opla na widok policjantów, którzy kontrolowali inny samochód, gwałtownie zahamował. W efekcie mężczyzna stracił panowanie nad autem, które uderzyło w krawężnik i dachowało. Na szczęście tym razem nikt nie odniósł obrażeń. Apelujemy o rozsądek za kierownicą.

Policjanci z jastrzębskiej drogówki codziennie zatrzymują kierowców, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. Mundurowi kontrolują prędkość pojazdów, ich stan techniczny, sprawdzają także uprawnienia oraz trzeźwość kierowców. Wszystko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo na naszych drogach.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 13.00 na ulicy Połomskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Kierujący oplem 28-letni jastrzębianin na widok patrolu drogówki, który w tym czasie kontrolował inny pojazd, zaczął gwałtownie hamować. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w krawężnik, po czym jego samochód dachował. Na szczęście życiu i zdrowiu kierowcy nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy. Mężczyzna za niedostosowanie prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

Komenda Miejska w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.