Nie maleje popularność rowerów miejskich

Jastrzębianie wypożyczyli „jaskółki” już 6974.

Tegoroczny sezon rowerów miejskich ruszył 1 marca. Od tego czasu na „jaskółkach” jastrzębianie pokonali łącznie 10286,38 km. Rowery zostały wypożyczone 6974 razy. Przeciętny użytkownik pokonał na nich średnio 1,48 kilometra dziennie. Rowery pracowały 2583 godzin.

W tym sezonie mamy do dyspozycji 84 pojazdy na 26 stacjach. Aby z nich skorzystać, wystarczy pobrać specjalną aplikację lub skorzystać z systemu SMS. Opłaty za korzystanie z rowerów miejskich w tym roku nie zmieniły się. Pierwsze 20 minut jest darmowe. Po ich przejechaniu pobierana jest opłata w wysokości 3 groszy za minutę.

Sezon potrwa do 30 listopada. Wszystkie szczegóły dotyczące korzystania z rowerów miejskich na stronie internetowej systemu.

Wszelkie usterki można zgłaszać w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu 88 77 66 833 lub mailowo na adres bok@jastrzebie.bike. Usterkę można też zgłosić za pomocą aplikacji mobilnej ROOVEE.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.