Złoci juniorzy, brązowi młodzicy!

Wspaniała passa młodych siatkarzy z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

W turnieju finałowym mistrzostw Polski w Bartoszycach juniorzy Akademii Talentów pokonali w fazie grupowej Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa oraz MOS WOLA Warszawa. Nasz zespół uległ Treflowi Gdańsk. Do półfinału juniorzy awansowali z drugiej pozycji, a tam pewnie pokonali Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy. W finale zmierzyli się z KS Metro Warszawa, zespołem, który wyeliminował zwycięzcę naszej grupy. Akademia Talentów zwyciężyła 3:1 i została mistrzem kraju. Najbardziej wartościowym zawodnikiem oraz najlepszym rozgrywającym turnieju wybrano Kajetana Kubickiego. Najlepszym środkowym został Mateusz Kufka, a najlepszym libero Kuba Hawryluk.

Tydzień wcześniej, również w Bartoszycach młodzicy wywalczyli 3. miejsce mistrzostw Polski. W grupie odnieśli komplet zwycięstw, jednak w półfinale nie udało się pokonać Bzury Ozorków. Natomiast w starciu o brąz, lepsi byli od MMKS ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Najlepszym przyjmującym turnieju został Jakub Szczurowski.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.