Odjazdowy bibliotekarz. Już dziś widzimy się na szlaku

Rowerowo-literacką przygodę rozpoczynamy na Żelaznym Szlaku Rowerowym w piątek o 14:30.

To zdecydowanie najciekawsze wydarzenie Tygodnia Bibliotek. Sześcioosobowy zespół grający podczas jazdy na wspólnym rowerze, spotkania autorskie, bookcrossing i przede wszystkim wspólna jazda na rowerze po Żelaznym Szlaku Rowerowym to plan na najbliższy piątek.

Rajd rusza o 14.30 ze stacji Zofiówka. Uczestnicy przejadą kolejno przez stacje Ruptawa, Bistro Biker i Zielony Most. Do wydarzenia można też dołączyć o 17.30. To właśnie wtedy z Zofiówki odjeżdza Orkiestra Na DUżym Rowerze. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć (i usłyszeć) ten sześcioosobowy zespół muzyków, który potrafi zagrać koncert jadąc jednośladem. Półfinaliści Mam Talent! dojadą do stacji Moszczenica, na której będą czekać Jakub Kornhauser (poeta, tłumacz, literaturoznawca) i Anita Demianowicz (podróżniczka i blogerka). Na miejscu będzie można wziąć udział w akcji bookcrossing.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.