Dopuścił się rozboju na matce

Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali, a Sąd tymczasowo aresztował 38-letniego mężczyznę. Agresor po uderzeniu mamy „z główki” wyciął nożem w kieszeni bluzy dziurę i zabrał emeryturę. Grozi mu do 12 lat więzienia.

68-letnia jastrzębianka poprosiła o pomoc policjantów, gdyż została pobita i okradziona przez syna. Dzielnicowi udali się natychmiast na miejsce interwencji, gdzie zastali kobietę z rozciętym łukiem brwiowym oraz Zespół Pogotowia Ratunkowego, który udzielał już pomocy medycznej. Stróże prawa ustalili, iż syn zażądał od mamy pieniędzy, gdy ta odmówiła, zagroził jej nożem, po czym przycisnął ją do ściany, uderzył „z główki” i za pomocą noża wyciął dziurę w kieszeni bluzy, po czym zabrał mamie całą emeryturę. Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.