JAZZtrzębie już niedługo

5 czerwca w Jastrzębiu-Zdroju wystąpi m.in. Aga Zaryan.

Z powodu żałoby ogłoszonej po tragicznych wypadkach w kopalni „Pniówek” i „Zofiówka” zaplanowane na kwiecień koncerty festiwalu JAZZtrzebie zostały częsciowo przesunięte na późniejsze terminy.

Już za niecały miesiąc, bo w pierwszy weekend czerwca, w naszym mieście wystąpi Aga Zaryan i Przemysław Chmiel Quartet. W podobnym terminie odbędą się również warsztaty mistrzowskie dla instrumentalistów prowadzone przez Marcina Kaletkę.

W lipcu natomiast odbędzie się koncert znakomitego pianisty Kristjana Randalu (który poprowadzi również warsztaty) oraz panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości: dziennikarzy muzycznych i promotorów wydarzeń jazzowych.

Pełen program letnich koncertów w ramach JAZZtrzębia prezentuje się następująco:

  • Marcin Kaletka, Mistrzowskie Warsztaty dla instrumentalistów (instrumenty dęte): 4 czerwca 2022 o 11.00,
  • Przemysław Chmiel Quartet: 5 czerwca o 18.00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej,
  • Aga Zaryan: 5 czerwca o 19.30 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej,
  • panel dyskusyjny z udziałem dziennikarzy muzycznych i promotorów wydarzeń jazzowych: 19 lipca 2022 o 18.00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej,
  • Kristjan Randalu, mistrzowskie warsztaty fortepianowe: 20 lipca 2022 o 16.30  w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej,
  • Kristjan Randalu, „Absence”: 20 lipca 2022 o 16.30  w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej,

Zakupione wcześniej bilety zachowają swoją ważność.

Szczegółowe informacje: www.jazztrzebie.eu

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.