Idziesz na imprezę? Weź ze sobą miejski kubek!

Są ekologiczne, praktyczne i wytrzymałe. Miasto Jastrzębie-Zdrój wprowadza wielorazowe kubki, z których będzie można korzystać podczas miejskich imprez.

Po raz pierwszy z wielorazowych kubeczków będzie można skorzystać już w tę niedzielę, podczas „Pikniku w kurorcie”.

Kubki, które staną się znakiem rozpoznawalnym miejskich imprez, pojawią się również podczas tegorocznych Dni Miasta. 11 czerwca będą dystrybuowane na Stadionie Miejskim. Trafią one do każdej osoby, która kupi bilet na tę imprezę (wstęp na stadion podczas Dni Miasta odbywać się będzie za symboliczną opłatą w wysokości 2 złotych – opłata dotyczy jedynie osób pełnoletnich). Wejściówki umożliwią uczestnictwo w koncertach tak rozpoznawalnych zespołów, jak KULT, Strachy na Lachy czy Tabu. Dodatkową pamiątką wydarzenia będzie miejski wielorazowy kubek.

Wielorazowe kubeczki to pomysł praktykowany w wielu miastach na świecie. Rozpowszechniane są one podczas imprez. Kubeczki z Jastrzębia-Zdroju wyposażone są w specjalną klamrę, która pozwala na wygodne i bezpieczne przenoszenie napojów, nawet podczas koncertów. Po ich zakończeniu gadżet można zabrać do domu, a następnie przynieść ze sobą na kolejne wydarzenia. Serdecznie do tego zachęcamy. Wielorazowe kubeczki to kolejny krok w kierunku wyeliminowania w naszym mieście zbędnych, jednorazowych plastików.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.