Piątek będzie należał do młodych raperów

Na Dniach Miasta wystąpią Be Vis i WIATR.

W 2020 roku artyści nagrali wspólny utwór „Testarossa”, który stał się największym hitem obu z nich. Teraz, w Jastrzebiu-Zdroju, kolejny raz dadzą wspólny koncert.

Bevis, właściwie Krzysztof Klimaszewski, to artysta młodego pokolenia pochodzący z Ostródy. W tym roku raper skończył 22 lata. Zadebiutował płytą „Duch czasu” w 2019 roku. Kolejny album, czyli „To, co za mną chodzi”, wyszedł w 2021 roku. Jest jednym z najmłodszych raperów, który przekroczył 10 milionów wyświetleń na YouTube.

Raper występował w 7 edycjach Młodych Wilków. Jego najpopularniejsze kawałki to „Surfer” i „Testarossa”, który razem z bevisem wykonał WIATR.

WIATR to krakowski raper i pierwszy polski artysta, który miał okazję wzięcia udziału w nowym formacie VEVO Rounds. Podczas londyńskiej sesji nagraniowej wykonał dwa utwory: „Merkury” i „Foxwood”. Raper wydał dwa albumy: „Mati Wiatr” i „Koktajl mixtape” uzyskał status złotej płyty.

Raperzy zagrają 10 czerwca o 20.00 na OWN-ie.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.