Ucząc się jeździć, wjechała w ogrodzenie boiska

Policjanci z jastrzębskiej drogówki otrzymali informacje, że ktoś wjechał w ogrodzenie boiska przy ulicy Ruchu Oporu. Jak okazało się na miejscu, 22-letnia kobieta ucząc się jeździć samochodem wjechała w ogrodzenie, pasażer został ukarany za udostępnienie pojazdu.

W sobotę parę minut przed północą dyżurny jastrzębskiej komendy, został powiadomiony o uszkodzeniu ogrodzeniu boiska przez samochód audi. Mundurowi natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali samochód audi. Kobieta siedząca na miejscu kierowcy opowiedziała policjantom jak uczyła się jeździć samochodem znajomego, pod jego czujnym okiem. Kobieta najwyraźniej miała kłopot z jazdą, gdyż przy skręcie pomyliła „hamulec z gazem” i wjechała w ogrodzenie. Kobieta będzie odpowiadała przed sądem za kierowanie bez uprawnień oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. 23-latek został ukarany mandatem karnym za udostępnienie pojazdu osobie, która nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.