Groźna kolizja na al. Jana Pawła II. Policja apeluje o ostrożność

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną kolizji, do której doszło na al. Jana Pawła II. I choć zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach. Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 7.20, na al. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci ruchu drogowego z jastrzębskiej komendy ustalili, że kierujący citroenem, 61-letni mężczyzna, jadąc prawym pasem ruchu, w trakcie zmiany pasa na lewy, uderzył w prawidłowo jadący samochód peugeot, którym kierował 30-letni mężczyzna. Kierujący peugeotem został przewieziony do szpitala, na szczęście nikomu nic się nie stało. W związku z uszkodzeniami mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne z obu pojazdów. 61-latek za spowodowanie zdarzenia drogowego zostanie ukarany mandatem karnym.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.