To już ostatnia prosta!

Za nami półmetek rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Najbardziej aktywni jastrzębianie wezmą udział w spływie kajakowym!

Użytkownicy aplikacji Aktywne Miasta wykręcili już ponad 5 mln kilometrów. Lider jastrzębskiego rankingu zbliża się do granicy 3 tys. pokonanych km i dobija się do pierwszej trzydziestki rankingu ogólnego!
Dla dziesięciu użytkowników, którzy po zakończeniu rywalizacji zapiszą na konto Jastrzębia-Zdroju największą ilość kilometrów, przygotowaliśmy niespodziankę. Przystań Szymańcówka ufunduje im spływ kajakowy Szotkówką.

Kolejnych trzydziestu rowerzystów otrzyma bidon z logo Żelaznego Szlaku Rowerowego.

Dla tych, którzy wciąż się nie zarejestrowali – wystarczy pobrać aplikację Aktywne Miasta i wybrać miejscowość. Pracujące w pocie czoła serwery zliczają przejechany dystans i przyznają punkty, a korzystamy na tym wszyscy! Więcej rowerów to mniej samochodów, lepsza kondycja i czystsze powietrze. Czy potrzebna jest lepsza zachęta? 21 tysięcy rowerzystów z całej Polski nie może się mylić – zostań jednym z nich!

To już czwarta edycja zabawy. W tym roku o Puchar Rowerowej Stolicy Polski walczy 56 miast.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.