Jastrzębie-Zdrój: W sierpniu zapraszamy na Promenadę Trzeźwości

28 sierpnia w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się jubileuszowa, XXV Promenada Trzeźwości.

W programie wystąpią:

ARTUR BARCIŚ
Artysta w zabawny, ale nie schlebiający tanim gustom, sposób odsłania kulisy swojego aktorskiego życia. Piosenki o dykcji, tremie czy aktorskich „sypkach” uzupełnia anegdotami zza kulis teatru i filmu.
Jest też część bardziej refleksyjna , dotycząca szczęścia (lub nie…) w zawodzie aktora

oraz tego, jak trudno jest „Zagrać siebie”.

Wszystko to jest opatrzone, mistrzowsko wykonywanymi, piosenkami. Każdy występ jest , do pewnego stopnia, improwizowany, dzięki czemu widzowie są każdorazowo uczestnikami wyjątkowego zdarzenia.

JACEK DEWÓDZKI BAND       
Koncert w formie spotkania słowno-muzycznego. Połączenie opowieści, dialogu i muzyki, sprawia, że program zespołu w niezwykle ciekawy, niekonwencjonalny i przystępny sposób, dotyka problemu uzależnień, które z każdym dniem, stają się coraz większym problemem społeczeństwa.
Jacek Dewódzki – drugi wokalista legendarnego zespołu Dżem, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, laureat potrójnej platynowej płyty za całokształt działalności grupy Dżem, gwiazda TV Polsat w programie „All Together Now”. Z wykształcenia pedagog, nauczyciel Edukacji dla Bezpieczeństwa. Działacz w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych oraz placówkach dla niepełnosprawnych.

oraz

– Prezentacja klubów trzeźwości: Klub Abstynentów ARKA oraz Jastrzębskiego Klubu Trzeźwości Karlik,
– stoiska z ulotkami informacyjnymi na temat działalności jastrzębskich klubów trzeźwości.

WYSTĘP ZESPOŁU TAŃCA IRLANDZKIEGO „CAILINS”
Warsztaty Tańca Irlandzkiego – poprowadzi Kamila Czajkowska

STREFA ZABAW RODZINNYCH PROWADZONA PRZEZ  MEGAFRAJDĘ:
Animacje dla dzieci i dorosłych – zabawy z chustą animacyjną i tunelem, integracyjne zabawy dla dzieci, konkursy i quizy, wyścigi w workach, rzuty do celu, tory przeszkód, przeciąganie liny, zabawy muzyczne
– pokaz gigantycznych baniek mydlanych
– artystyczne malowanie twarzy
– dmuchana zjeżdżalnia z placem zabaw

Bezalkoholowa zabawa z zespołem ARES w Domu Zdrojowym, godz. 19:00

Bal to z jednej strony zabawa, a z drugiej promocja życia bez alkoholu. To przykład na to, że bez alkoholu można się świetnie bawić i do niczego nie jest on nam potrzebny. Pokażemy, że można się świetnie bawić bez żadnych używek!

Wejściówki do odbioru w Domu Zdrojowym od 10.08.2022 r. (ilość miejsc ograniczona!)

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.