Weź udział w warsztatach i naucz się robić sesje modowe

Jastrzębski Festiwal Fotografii ISOMNIA startuje po raz pierwszy.

W tym roku w ramach wydarzenia odbędą się warsztaty, prelekcje i wystawy traktujące wokół szeroko rozumianego portretu.

Gościć będziemy znawców tematu, który portretowanie rozumieją w różnorodny sposób:

  • Monika Ekiert-Jezusek – plastyczka, fotografka i lalkarka, która zajmuje się fotografią inscenizowaną, tworzeniem lalek teatralnych i personalizowanych lalek kolekcjonerskich zabierze uczestników w podróż do tego właśnie świata;
  • Jakub Kaźmierczak to specjalista od portretów biznesowych i lifestylowych – podczas jego warsztatów Masterclass uczestnicy dowiedzą się jak przygotować moodboard, skąd czerpać inspirację, jak komunikować się z agencjami modelingowymi i jak skompletować pełną energii ekipę do realizacji projektu, nauczą się różnicować kadry, światło i inne elementy, a także zobaczą, jak przebiega edycja i obróbka zdjęć;
  • Damian Drewniak to specjalista od portretów z pogranicza liryki, bajki i fantazji; uczestnicy jego warsztatów poznają tajniki tej sztuki niezwykłego portretowania.

Na warsztaty obowiązują zapisy oraz opłata w wysokości 50,00 zł od osoby. Organizatorem Jastrzębskiego Festiwalu Fotografii ISOMNIA jest Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny „Niezależni”, współorganizatorami są Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju oraz Pałac Borynia. 

Szczegóły festiwalu na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/Niezalezni   

ISOMNIA organizowana jest w ramach zadania „Prowadzenie Galerii – Pracowni Fotograficznej w ramach projektu „Łazienki III”” finansowane ze środków budżetowych miasta Jastrzębie-Zdrój.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.