Poszukiwany ukrył się w kanapie przed policjantami

36-latek poszukiwany listem gończym wpadł, gdy policjanci przeszukiwali mieszkanie. Mężczyzna ukrył się w schowku kanapy, licząc, że uniknie w taki sposób odpowiedzialności. Bezskutecznie.

Policjanci wydziału kryminalnego z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali poszukiwanego 36-latka. Mężczyzna ukrył się w schowku kanapy, licząc, że uniknie osadzenia w więzieniu. 36-latek od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jastrzębscy kryminalni poszukiwali go, gdyż był podejrzany o kradzież telefonu w sklepie na terenie Jastrzębia-Zdroju oraz w związku z wydanym Nakaz Doprowadzenia do Zakładu Karnego celem odbycia kary 135 dni pozbawienia wolności wydanym przez Sad Rejonowy w Pszczynie. Czynności operacyjne prowadzone przez kryminalnych doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Policjanci udali się do jednego z mieszkań na terenie powiatu pszczyńskiego, gdzie zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna kompletnie zaskoczony wizytą policjantów ukrył się w schowku kanapy. Mundurowi zatrzymali 36-latka, a następnie doprowadzili i osadzili w Zakładzie Karnym.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.