Startupovo już w październiku!

Targi biznesu, ekobazar, Konferencja Gospodarcza oraz spotkania Stowarzyszenia Gmin Górniczych – to wszystko już w październiku w Jastrzębiu-Zdroju.

6 października w hali widowiskowo-sportowej odbędą się II Subregionalne Targi Biznesu Startupovo 2022. To jedyne takie wydarzenie w naszym okręgu zrzeszającym mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z wielu branż, a także firmy nowo powstałe o wysokim potencjale rozwojowym.

– Zeszłoroczne jastrzębskie targi zostały ciepło przyjęte przez odbiorców, dlatego też to wyjątkowe wydarzenie branżowe odbędzie się ponownie. Stworzyliśmy tym samym na mapie regionu stałe miejsce kontaktów biznesowych, prezentacji i sprzedaży produktów lub usług. Podczas targów przedsiębiorcy mają okazję nawiązać współpracę z kontrahentami, wypromować swój biznes, wprowadzić swoją firmę na całkiem nową ścieżkę rozwoju i zdobyć nowych klientów. Dlatego warto się dobrze przygotować do udziału w tym wydarzeniu, tak pod kątem współpracy B2B, jak i B2C – zachęcają organizatorzy.

Targi to jednak nie tylko okazja do prezentacji posiadanych towarów i usług, ale także szansa na wzięcie udziału w warsztatach prowadzonych przez ekspertów, jak i licznych prezentacjach poszerzających wiedzę i pozwalających na zdobycie nowych informacji na temat tego, jak rozwijać biznes, aby odnieść sukces w branży.

– W tym roku do Targów dołączy także wydarzenie dodatkowe – Konferencja Gospodarcza oraz spotkania Stowarzyszenia Gmin Górniczych, zatem dużo rozmawiać będziemy nie tylko o rozwoju biznesu, ale także transformacji subregionu – tłumaczą organizatorzy wydarzenia.

Dodatkową atrakcją będzie też poza częścią biznesową część Targowa poświęcona lokalnym rzemieślnikom oraz twórcom handmade’owym z Polski, Czech i Ukrainy – Ekobazar.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.