Wracają karnety na Jastrzębski Węgiel

Jastrzębie-Zdrój: Z wielką przyjemnością informujemy, że po dwóch latach przerwy spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi wracają karnety na mecze „domowe” Jastrzębskiego Węgla.

Rozpoczęła się sprzedaż stałych abonamentów na sezon 2022/2023. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach odbywa się dwuetapowo:

 • 17 sierpnia ruszyła przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020. Osoby te będą miały pierwszeństwo w zakupie karnetu na nadchodzący sezon z możliwością zachowania swojego miejsca w hali. Przedsprzedaż potrwa do 31 sierpnia. 
 • 1 września natomiast wystartuje sprzedaż ogólna karnetów. 

Zarówno przedsprzedaż, jak i sprzedaż ogólna będą prowadzone stacjonarnie w biurze Klubu w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00 (Hala Widowiskowo-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro), jak również w internecie w serwisie jastrzebskiwegiel.abilet.pl.

Zakup karnetu w przedsprzedaży w formie stacjonarnej odbywać się będzie za okazaniem karnetu z sezonu 2019/2020 lub kodu pierwokupu karnetu. Z kolei, jeśli chodzi o zakup karnetu online, to będzie się ona odbywać po zalogowaniu się do systemu (lub zarejestrowaniu się w przypadku braku konta w tym systemie) i podaniu kodu pierwokupu karnetu. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: pomoc@abilet.pl.

Odbiór karnetu będzie możliwy: a. bezpłatnie w siedzibie Klubu, b. z zamówieniem do paczkomatu (koszt 12 złotych), c. przesyłką kurierską pod wskazany adres zamieszkania (koszt 20 złotych). 

Ponadto, podana zostanie informacja dotycząca sprzedaży karnetów w kopalniach należących do naszego Strategicznego Partnera – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Dlaczego warto kupić karnet na Jastrzębski Węgiel? W cenie karnetu będą mieli Państwo możliwość obejrzenia wszystkich meczów naszej drużyny rozgrywanych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w PlusLidze (runda zasadnicza i faza play off), w Pucharze Polski oraz w Lidze Mistrzów. W minionym sezonie nasz zespół rozegrał przed własną publicznością 24 spotkania. A pamiętajmy, że liczba drużyn w PlusLidze została powiększona z 14 do 16, natomiast w fazie play off rywalizacja została zwiększona z dwóch do trzech wygranych we wszystkich rundach: ćwierćfinale, półfinale i finale, a nie jak to miało miejsce w minionym sezonie tylko w finale.

Zakładając podobny scenariusz do sezonu poprzedniego, cena jednego meczu w karnecie wyniesie: 13,90 zł (karnet srebrny), 17,50 zł (karnet złoty) i 21,10 zł (karnet premium).

Dzięki wsparciu naszego Strategicznego Partnera – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., zbudowaliśmy zespół, który jest w stanie skutecznie powalczyć o najwyższe laury. Tworzą go m.in.: mistrzowie olimpijscy, reprezentanci swoich krajów, gwiazdy ligi, którymi kierować będzie utytułowany szkoleniowiec Marcelo Mendez.

W rankingach pod względem poziomu sportowego oraz atrakcyjności widowisk Jastrzębski Węgiel uzyskał w minionym sezonie najwyższą średnią ocenę spośród wszystkich klubów PlusLigi! Mecze z udziałem naszej drużyny rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej to gwarancja profesjonalnej organizacji zawodów, bezpieczna, rodzinna atmosfera na trybunach i niesamowite emocje.

Ceny karnetów na sezon 2022/2023 kształtują się następująco:

 • karnet Srebrny – 390 złotych
 • karnet Złoty – 490 złotych
 • karnet Premium – 590 złotych

Ceny biletów na sezon 2022/2023 prezentują się następująco:

PLUSLIGA I PUCHAR POLSKI:

 • 35 zł – normalny
 • 25 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)
 • 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.
 • Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

LIGA MISTRZÓW:

 • 40 zł – normalny
 • 30 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)
 • 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.
 • Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.