Jastrzębie-Zdrój: Zaśpiewaj z Adamem Sztabą

Główną atrakcją Industriady w Jastrzębiu-Zdroju będzie koncert Orkiestry Adama Sztaby. Atrakcją, ale też szansą dla tych, którzy potrafią śpiewać i marzą o tym, by wystąpić na dużej scenie.

Osiem osób ma możliwość stanąć u boku dyrygenta, który wraz z orkiestrą pojawi się w Jastrzębiu już 3 września. Podczas finałowego koncertu pierwszej w naszym mieście Industriady zaprezentuje najpiękniejsze polskie piosenki.

Co zrobić, by zaśpiewać z Orkiestrą Adama Sztaby?

Trwa casting na wokalistów. Aby wziąć udział należy nagrać 1-minutowy film z wykonaniem dowolnej piosenki w języku polskim, który możliwie najlepiej oddaje wrażliwość i muzykalność osoby przesyłającej zgłoszenie. Może być zarówno a capella, jak i z podkładem muzycznym (także z akompaniatorem). Na zgłoszenia czekamy do 19.08.2022 r. do północy.

Aż osiem osób otrzyma od muzyka zaproszenie na próbę generalną do Warszawy, a potem do udziału w koncercie i wykonania utworów takich jak „Mury”, „Co mi Panie dasz” czy „Nie pytaj o Polskę”.

Plik należy wysłać za pośrednictwem formularza.

Wszystkie szczegóły i karty zgłoszeniowe można pobrać z serwera pCloud.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.